USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch 5 Soles Chajari Chajari 5 Soles Chajari Chajarí Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski 5 Soles Chajari Chajarí 5 Soles Chajari Chajarí Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

5 Soles Chajari Aparthotel

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

38

5 Soles Chajari Aparthotel 4*

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Σπα & Ευεξία

Σολάριουμ

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο

Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel 4 αστέρων με 8 δωμάτια βρίσκεται σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από τις Ιαματικές Πηγές Chajari, και διαθέτει χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ. Το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει πισίνα και απέχει 10 λεπτά οδικώς από φυσικά αξιοθέατα όπως Plaza San Martin.

Επιπλέον, Iglesia Santa Rosa de Lima βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Το 5 Soles Chajari Aparthotel σας επιτρέπει να απολαύσετε τέτοια φυσικά αξιοθέατα όπως Laguna Artifical, σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς. Τα αξιοθέατα όπως Casino Chajari βρίσκονται επίσης σε απόσταση 3,1 χλμ.

Τα δωμάτια διαθέτουν αίθριο και βεράντα καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα μπάνια διαθέτουν μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και ανέσεις στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Όλα τα δωμάτια έχουν θέα στην πισίνα.

Το 5 Soles Chajari Aparthotel απέχει περίπου 5 λεπτά με αυτοκίνητο από το La Huella Restaurant & Parrilla και σερβίρει απολαυστικά γεύματα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Arco de entrada de Chajari
    2,3 χλμ.
  • Unidos en el dolor
    3,4 χλμ.
  • Plaza San Martin
    3,3 χλμ.
  • San Antonio
    2,5 χλμ.
  • Iglesia Santa Rosa de Lima
    3,6 χλμ.
  • Museo Regonial Camila Quiroga
    3,3 χλμ.
  • San Martin
    3,4 χλμ.
  • Instituto Superior San Jose d-229
    3,5 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κονκόρτνια
    74 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
  • Πυροσβεστήρες
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Κουζινικά είδη
  • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Σολάριουμ

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Τραπέζι φαγητού
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 21:00
Check-out: από 09:00 έως 10:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel;

    Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από το άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Έχει πάρκινγκ σε τo 5 Soles Chajari Aparthotel;

    Στη διάθεση των πελατών του τo 5 Soles Chajari Aparthotel έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel;

    Στο άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel μπορείτε να κάνετε check out στις 10:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo 5 Soles Chajari Aparthotel;

    Η μέση τιμή δωματίου σε τo 5 Soles Chajari Aparthotel αποτελεί 54$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • ❓

    Aparthotel έχει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, aparthotel έχει πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.
  • ❓

    Τι πισίνα διαθέτει το άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel;

    Υπάρχει πισίνα στο άνετο 5 Soles Chajari Aparthotel.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
5 Soles Chajari Aparthotel, Αργεντινή

Padre Gallay Y Ruta 14 (329,00 Km), Chajari Parque Termal Chajari, Chajarí, Αργεντινή

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © entre-rios-hoteles.com

All rights reserved